O nas

Pedagodzy, trenerzy tenisa, rodzice a przede wszystkim bardzo pozytywni ludzie 🙂

img-responsive

Tomasz Nowak

trener, założyciel TenisZone
img-responsive

Filip Jagodziński

Trener

Naszym założeniem jest, że „ludzie tworzą miejsce”, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy zawodnicy i zawodniczki bez względu na wiek czy poziom zaawansowania czuli się na korcie, w naszym i swoim towarzystwie swobodnie. Naszą pracę charakteryzuję wysoka dbałość o szczegóły.

Otwartość, wiedza przekazywana, którą oferujemy nie ogranicza się jedynie do gry w tenis. Nasz system treningowy oferuje szersze spojrzenie na zdrowie, aktywność fizyczną i odpowiedzialność społeczną. Wszystko to w otoczeniu szacunku i tolerancji daję okazję na aktywny wypoczynek ciała i ducha. Dowodem tego, jednocześnie największym uznaniem jest fakt, iż większość osób, z którymi mamy przyjemność spotykania się na treningach ufa nam od wielu lat.

Wśród wychowanków Trenera Tomasza poza trenerem Filipem, z którym dzieli wizję szkolenia, jest wiele osób, które związało się ze sportem na resztę życia. Nabywając solidne fundamenty pod jego okiem następnie rozwijali się i odnosili dalsze sukcesy na poziomie wyczynowym reprezentując barwy czołowych klubów w Polsce i zdobywając wiele medali Mistrzostw Polski.

Poza organizatorami, osobami aktywnymi, jesteśmy również fanami sportu, co stale motywuje nas do rozwoju. Osobiście znając wyzwania życia codziennego rodzica, szczególną opieką otaczamy dzieci i młodzież , towarzysząc im i wskazując możliwości, korzyści płynące z aktywności fizycznej.

Obiekt sportowy
TenisZone

  • Nowoczesna, całoroczna, ogrzewana hala z zapleczem socjalnym
  • Nawierzchnia ze sztucznej trawy na dynamicznej podbudowie
  • Świetliki w dachu pozwalają na grę przy naturalnym świetle
  • 12 lamp ledowych gwarantuje doskonałą widoczność wieczorową porą
  • Rozsuwane boki hali zapewniają komfort gry nawet w upalne dni
  • Nowoczesne ogrzewanie zapewnia ciągłość sezonu również zimą
  • Zaplecze socjalne to dwie szatnie z prysznicami (męska i damska), osobna toaleta dla osób niepełnosprawnych, sklepik tenisowy, serwis rakiet, kawiarenka